влевовправо

Горизонтальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno G 8/544/1200 білий матовий
- В наявності
- Код: LV.G.8.120.10.W
8 100 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Livorno G 8/544/1200 Колір білий матовий 9016 Холоднокатана сталь. Розмір: висота 544. ширина 1200 нижнє підключення 1155, Потужністю 1120 ватів. на 11кв Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво розташоване в Китаї та має європейський сертифікат СЕ, що дає змогу здійснювати постачання в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 5.7 л |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1120 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 544 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1200 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 1155 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 1120 Чт |
- Ціна: 8 100 ₴




