влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Verona 6/1800/440 сірий матовий
- В наявності
- Код: VR.6.180.44.G
14 000 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Verona 6/1800/440 Колір сірий матовий. Холоднокатана сталь. Трубчастий радіатор Розмір: висота 1800. ширина 440. товщина 111. діагональне під'єднання бічне під'єднання 1725. Потужністю 2016 ватів. На площу 20 кв. Гарантія: в централізоване опалення 12 місяців, в індивідуальне опалення 36 місяців. Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво розташоване в Китаї та має європейський сертифікат СЕ, що дає змогу здійснювати постачання в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 38.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Сірий |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 26.1 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 2016 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 440 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 2016 Чт |
- Ціна: 14 000 ₴





