влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno 5/1600/340/50 чорний матовий
- В наявності
- Код: LV.5.160.34.5.B
6 400 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Livorno 5/1600/340/50
Колір: чорний матовий 9005
Матеріал: холоднокатана сталь.
Розмір: висота – 1600 мм. ширина – 340 мм.
Підключення: нижнее
Потужність: 950 ват.
Площа: 8 м ².
Гарантія: централізоване опалення 12 місяців, індивідуальне опалення 36 місяців.
Радіатори виготовлені із холоднокатаної сталі. Товщина 1,5мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовують поліефірний порошок. Для внутрішніх стін радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї та має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати постачання до країн Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 4.6 л |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 950 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.5 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 340 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 950 Чт |
- Ціна: 6 400 ₴





