влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Terni II 5/1800/295/50 чорний матовий
- В наявності
- Код: TR II.5.180.29.5.B
10 100 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний дизайнерський радіатор Terni II 5/1800/295
🔹 Основні характеристики:
-
Модель: Terni II 5/1800/295
-
Колір: чорний матовий (RAL 9005, структура)
-
Висота: 1800 мм
-
Ширина: 295 мм
-
Товщина від стіни: 99 мм
-
Підключення: спіднє, під'єднання з боків 295 мм
-
Потужність: 1650 Вт (за Т 65°C)
-
Обігріває площу: до 16 м²
🔹 Технічні характеристики:
-
Товщина сталі: 1,5 мм
-
Випробування гідростатичним тиском: 2,0 МПа
🔹 Покриття та матеріали:
-
Фарбування: поліефірний порошок
-
Внутрішнє покриття: шар висококонцентрованого антикорозійного матеріалу
🔹 Гарантія:
-
Централізоване опалення: 12 місяців
-
Індивідуальне опалення: 36 місяців
🔹 Виробництво та сертифікація:
-
Місце виробництва: Китай
-
Європейський сертифікат СЕ (дозволяє постачання в країни ЄС)
-
Основні покупці: Англія, Бельгія, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 16.5 л |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1650 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 295 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 1650 Чт |
- Ціна: 10 100 ₴





