влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Terni II 4/1800/236/50 білий матовий
- В наявності
- Код: TR II.4.180.23.5.W
8 100 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний дизайнерський радіатор опалення
модель Terni II 4/1800/236/50 білий матовий 9016
Цвет RAL 9016
Висота 1800 мм
Ширина 236 мм
Товщина від стіни 99 мм
спіднє під'єднання по середені 50 мм
спіднє під'єднання з боків 236 мм
Потужність 1320 ватів за Т 65 градусов.
на 12-13 кв.
Гарантія: в централізоване опалення 12 місяців, в індивідуальне опалення 36 місяців.
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Усі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво розташоване в Китаї та має європейський сертифікат СЕ, що дає змогу здійснювати постачання в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни, як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 22.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 13.22 л |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1320 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 236 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 1320 Чт |
- Ціна: 8 100 ₴






