влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno 8/2000/544/50 чорний матовий
- В наявності
- Код: LV.8.200.54.5.B
10 400 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Livorno 8/2000/544/50
Колір чорний матовий. 9005
Холоднокатана сталь.
Розмір: висота 2000. ширина 544.
нижне підключення по середине 50 мм
нижне по бокам
Потужністю 1750 ват.
на площу 17 кв
Радіатори виготовлені з холоднокатаної сталі. Товщина 1,5 мм. Всі радіатори проходять випробування гідростатичним тиском 2,0 МПа. Для фарбування використовується поліефірний порошок. Для внутрішніх стінок радіаторів використовується шар високого концентрованого антикорозійного матеріалу. Виробництво знаходиться в Китаї і має європейський сертифікат РЄ, що дозволяє здійснювати поставки в країни Європейського Союзу. Основними покупцями є такі країни , як Англія, Бельгія та Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Випробувальний тиск | 20 бар |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Матеріал | Сталь |
| Об'єм води в радіаторі | 7 л |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1750 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.5 мм |
| Ширина | 544 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Кронштейн | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 544 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 1312 Чт |
- Ціна: 10 400 ₴






