влевовправо

Вертикальний дизайнерський радіатор опалення ARTTIDESIGN Livorno 6/1600/408 чорний матовий
- В наявності
- Код: LV.6.160.40.B
7 400 ₴
+380 (95) 154-11-83
- +380 (73) 418-94-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор Livorno 6/1600/408
🔹 Основні характеристики:
-
Модель: Livorno 6/1600/408
-
Колір: чорний матовий (9005)
-
Матеріал: холоднокатана сталь
-
Розмір:
-
Висота: 1600 мм
-
Ширина: 408 мм
-
-
Тип підключення: бокове (1555 мм)
-
Потужність: 1090 ват при 65°C на 10 м²
🔹 Технічні характеристики:
-
Товщина сталі: 1,5 мм
-
Випробування гідростатичним тиском: 2,0 МПа
🔹 Покриття та матеріали:
-
Фарбування: поліефірне порошкове покриття
-
Внутрішнє покриття: шар висококонцентрованого антикорозійного матеріалу
🔹 Виробництво та сертифікація:
-
Місце виробництва: Китай
-
Європейський сертифікат CE (можливість постачань до країн Європейського Союзу)
-
Основні покупці: Англія, Бельгія, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARTTIDESIGN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Конструкція радіатора | Трубчаста |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 6 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1090 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 408 м |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тепловіддача T = 70°C | 1090 Чт |
- Ціна: 7 400 ₴



