Блок керування високовольтним модулем LFP 51.2В 100A, BOS-GM5.1. Складова частина системи зберігання енергії BOS-G виробництва Deye.
BOS-G це високоефективні системи зберігання енергії на основі (LifePO4).Вони можуть бути інтегровані з системами відновлюваної енергії для зберігання надлишкової енергії, та задля забезпечення плавного постачання енергії під час стрибків попиту на енергію. Забезпечують безперебійність подачі енергії під час пікового навантаження на мережу.
Зручність
Стандарт швидкого встановлення 19-дюймового вбудованого модуля зручний для встановлення та обслуговування.
Безпечний і надійний
Матеріал катода виготовлений з LiFePO4 з безпечними характеристиками та тривалим терміном служби. Модуль має менший саморозряд, до 6 місяців без зарядки, не має ефекту пам'яті, володіє чудовою продуктивністю неглибокого заряду та розряду.
Інтелектуальний BMS
Він має функції захисту, включаючи перерозряд, перезаряд, перевантаження по струму та надмірно висока або низька температура. Система може автоматично керувати зарядом і станом розряду та балансом струму і напруги кожного акумуляторного елемента.
Екологічно чистий
Весь модуль нетоксичний, не забруднює навколишнє середовище та екологічно чистий.
Гнучка конфігурація
Кілька батарейних модулів можуть працювати паралельно для розширення ємності та потужності. Підтримка оновлення через USB, оновлення Wi-Fi (опціонально), дистанційне оновлення (сумісне з інвертором Deye).
Широкий температурний діапазон використання
Діапазон робочих температур від -20°C до 55°C, відмінний розряд, продуктивність і життєвий цикл.
Основні характеристики
| Модель | HVB750V/100A-EU |
| Виробник | Deye |
| Хімічний склад елементів | LiFePO4 |
| Потужність пікова | до 69,1 кВт*год |
| Номінальна напруга | 120-750 V |
| Акум в системі | 4-12 шт |
| Зарядний струм (макс.) | 125 A |
| Комунікація | CAN2.0/RS485 & USB |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 87,0524 |
| Гарантія | 120 мес. |
| Наявність | В наявності |
| Ціна | 35022 |
| Кількість | 1 |
| Назва | BMS Контролер DEYE HVB750V/100A-EU к BOS-GM5.1 |
| Розділ | Літієві (LiFePo4) акумулятори |
| Ємність (А·год) | 100 |
| Валюта | UAH |
| Додаткові розділи | Літієві (LiFePo4) акумулятори |
| Тип гарантії | Виробник |
| Вихідна напруга (В) | 51,2 |
| Короткий опис | BMS Контролер HVB750V/100A-EU (для BOS-GM5.1), DEYE |
| Тип АКБ | BMS КОНТРОЛЕР, Високовольтний |
- Ціна: 35 022 ₴




