ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦЯ
Обмеження
робоча рідина: чисті невязке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності
загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв / кг
вміст сполук заліза, не більше 500 мкг / кг
вміст розчиненого кисню у воді, не більше 50 мкг / кг
вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг
значення рН 7,0-9,5
максимальний вміст гліколю: 50%
максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар)
граничні нижню і верхню значення температури перекачується рідини від + 2 ° С до + 110 ° С
максимальна температура навколишнього середовища: +40 ° С
щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90 ° С
Конструктивні характеристики
моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
корпус насосної камери з чавуну
колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з нержавіючої сталі
вал з нержавіючої сталі
підшипники ковзання радіального типу з металокераміки або силицированного графіту
гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304
відбивач з нержавіючої сталі AISI 304
корпус двигуна з алюмінію
фланці відповідні сполучні в комплекті
укомплектований кабелем живлення
Двигун
асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором
охолодження двигуна рідиною, що перекачується
ступінь захисту IP44
клас ізоляції H
однофазне виконання з встановленими в коробку висновків конденсатором
напруга живлення: 220 В, 50 Гц
режим роботи: тривалий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20.4 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний напір | 17 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 17 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
- Ціна: 19 626 ₴




