Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткий опис:
- На відміну від інших виробників, купуючи котел Mini Ви отримуєте за меншу ціну котел з більшою топкою з котлової сталі 5 мм.
- Результат: довге горіння до 6 годин на дровах і 12 на вугіллі, а також довгий термін експлуатації.
- Котел має 2 теплообмінники (80% інших виробників мають тільки 1), теплообмінники поличкові для простого чищення, великий зольник, глибока топка, можливість установки дверей ручкою праворуч або ліворуч, встановити автоматику або мех.рег тяги.
- Термін експлуатації 20 років.
- Димова коробка з круглим димоходом і шибером. Котел має декоративний утеплений корпус.
- Гарантія 3 роки.
Детальний опис:
Модель Mini належить до котлів класичного типу. Має топку збільшеного розміру і три поличні теплообмінники. Моделі різної потужності відрізняються зовнішніми габаритами і внутрішніми габаритами топки.
Головними перевагами даної моделі є:
- Велика топка з котельної сталі 5 мм (розмір камери згоряння більший, ніж у конкурентів) для більш тривалого горіння на одній закладці і загального терміну експлуатації.
- Поличкові теплообмінники зручно і просто чистити порівняно з трубчастими, особливо при використанні палива низької якості або невисушених дров.
- Двері завантажувальні мають нахил для зручності під час використання сипучого палива (з відра або мішка). Обидві дверцята можуть перевстановлюватися ручкою праворуч або ліворуч. (За замовчуванням ручки зліва) Двері мають керамічний ущільнювальний шнур і можливість регулювання герметичного притиснення.
- Димохід круглий 138 мм або 159 мм з димовою коробкою, що має два лючки по обидва боки для чищення на «баранчиках». Димохід із шибером.
- З правого боку котла є штатне місце під турбіну в разі експлуатації з електронною автоматикою (крім моделі 10 кВт).
- Котел має встановлений термометр (круглий або квадратний), місце під механічний регулятор тяги (3/4 дюйма), штуцер для клапана скидання (вгорі ззаду) і два штуцери для зливу води.
- Горінням можна керувати вручну (шибером або ручкою на піддувалі) і автоматично за допомогою механічного регулятора або за допомогою автоматики.
- Чавунні товсті колосники (вугілля як паливо для даного котла не проблема)
- Котел комплектується інструментом для чищення (совок і шкряболка)
- Гарантія від виробника 3 роки
Характеристики
- Тип: класичний
- Потужність: 14 кВт
- Площа опалення: до 140 м2
- Товщина металу: сталь 5 мм
- Теплообмінник: поличний, 2 шт.
- Підключення мех. регулятора тяги: Так
- Можливість підключення автоматики: Так
- Колосники: чавунні
- Димохід: круглий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vezus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 145 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова, Лушпиння зернових, Торф, Брикети, Пелети, Кам'яне вугілля, Антрацит, Кора, Буре вугілля, Тріска, Кокс |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Червоний |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 57 л |
| Об'єм камери згоряння | 67 л |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 870 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 460 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Додаткові характеристики | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 19 750 ₴









