Система автономної каналізації ZS - 4 для невеликого котеджу
Системи природної фільтрації призначені для біологічного очищення господарсько-побутових і близьких їм за складом виробничих стічних вод від будь-яких будівель і споруд, що знаходяться поза зоною централізованої системи каналізації.
Характеристики:
- Кількість користувачів: від 1 до 4 осіб;
- Продуктивність 800 л/добу;
- ступінь очищення після системи: до 98%;
- залповий скид: до 300 л;
- режим користування: постійний, періодичний, сезонний;
- обсяг завантаження «Air Ring»®: 0,2 м3;
- товщина стінок: до 16мм;
- маса: 140 кг;
- габаритні розміри: діаметр 1.6 м, висота 2.2 м;
- добове енергоспоживання насоса Wilo: 33 Вт/год
Принцип дії:
Перший етап
Стоки направляються на попередню механічну очистку в септик. У першій камері під дією сили тяжіння грубі і нерозчинні речовини осідають на дно. Друга камера працює за принципом жировловлювача, який затримує на поверхні всі плаваючі забруднення і жири. Третя камера призначена для освітлення і відстоювання стічних вод.
Другий етап
Циркуляційний насос піднімає осветленную воду в біологічний реактор, заповнений унікальною пластикової завантаженням – шайбами «Air Ring» ®.
Третій етап
Вода під тиском проходить через нерухомий розпилювач, насичується киснем і рівномірно зрошується над шайбами.
Четвертий етап
Протягом 7-10 днів на поверхні шайб наростає біоплівка – комплекс мікроорганізмів, які в процесі життєдіяльності руйнують органічні забруднення стічних вод. Утворюється біоплівка без додавання біопорошків, за рахунок бактерій, спочатку містилися в стоках.
П'ятий етап
Пройшовши життєвий цикл, надлишки біоплівки виносяться з биоректора і осідають у третій камері септика. Очищена вода вже не становить загрози для навколишнього середовища і може відводиться в заздалегідь підготовлений дренаж (фільтруючий пристрій) або канаву.
Переваги:
Екологічна безпека:
- висока ступінь очищення-до 98% завдяки технології биофильрации з унікальною пластикової завантаженням «Air Ring» ®;
- виключений контакт нечистот з навколишнім середовищем;
- захист від відключення електрики (поломки насоса):
- при відсутності електроенергії, стоки проходять ретельну механічну очистку в трехкамерном септику. При цьому не відбувається замулювання фільтруючого пристрою і відсутні неприємні запахи;
- біоплівка, завдяки конструкції шайб «Air Ring» ® і природної вентиляції, зберігає свою здатність до очищення протягом трьох тижнів;
- при включенні електроенергії система не вимагає проведення пуско-налагоджувальних робіт;
Захист від поломок:
- запатентований безшовний корпус у формі склянки, захищений від тиску складних і водонасичених ґрунтів;
- без рухомих елементів, які можуть вийти з ладу;
- гарантія від виробника 12 років при терміні експлуатації понад 50;
Економний монтаж:
- за 1 день без залучення фахівців;
- можливий без застосування будівельної техніки;
- без додаткових залізобетонних споруд;
Комфортна експлуатація:
- 40 хвилин на рік для самостійного обслуговування;
- без витрат на біопорошки та витратні матеріали;
- без необхідності міняти мембрану компресора та регулювати інтенсивність окислення;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зелена Скеля |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Залповий скид | 0.33 куб. м |
| Кількість обслуговуючих осіб | 5 |
| Максимальна продуктивність | 1 куб.м/добу |
| Спосіб відведення очищеної води | Самопливний |
| Спосіб очищення | Механічний, Біологічний |
| Ступінь очищення | 98 % |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2200 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
- Ціна: 99 000 ₴








