Комплекти живлення ємністю 15 кВт·год* розраховані для забезпечення автономної роботи будинку чи трейлера. У комплект входять:
-
Power Hub - серце системи, до якого здійснюється підключення всіх компонентів Power Kit;
-
три LFP - акумулятори ємністю 5 кВт·год.
*вказана ємність комплекту впливає на кількість одночасно підключених споживачів та тривалість їх одночасного живлення
Просте налаштування: модуль живлення EcoFlow Power Hub має просту конструкцію «підключай і працюй», що дозволяє налаштувати систему швидко та без допомоги спеціалістів.
Економія місця: EcoFlow Power Hub поєднує в собі два MPPT сонячні контролери заряду, один зарядний пристрій акумулятора з MPPT, один понижуючий перетворювач DC-DC та інверторний зарядний пристрій. Завдяки меншій кількості модулів і тоншим проводам система 48 В заощаджує простір і зменшує клопоти із встановленням.
Чотири способи заряджання акумуляторів: комплекти живлення EcoFlow підтримують кілька методів заряджання. Ви можете під'єднати сонячні панелі та заряджати акумулятори від сонячного світла (до 4800 Ват - загальною ємністю). Використовуйте генератор змінного струму, підключайте до центральної мережі або використовуйте розумний генератор Smart Generator EcoFlow.
Дізнатись більше про EcoFlow Power Kit Хочу консультацію
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Напруга | 4 В |
| Струм заряду | 0.4 А |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,455 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
- Ціна: 228 ₴





