Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінець для кріплення батареї систем енергонезалежності ємністю 5 кВт⋅год
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Напруга | 6 В |
| Струм заряду | 1.4 А |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,86 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
- Ціна: 750 ₴





