Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутники для кріплення батареї систем енергонезалежності ємністю 2 кВт⋅год
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Напрацювання | 1200 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 221 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55,45 |
| Гарантійний термін | 18 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | гелевий |
| Тип струмовиведення | Т11 (під болт М8) |
- Ціна: 17 815 ₴





