
DEX 12 Next - прилад нового покоління, ще один крок до ідеальної зручності, економічності та максимальної надійності. Електронна система управління забезпечує стабільну і точну підтримку температури вихідної води, автоматично змінюючи потужність нагріву в разі зміни протоку.
Особливо вражає висококонтрастний дисплей зі скляним покриттям, виконаний за технологією "Електронне чорнило". Завдяки інноваційній системі контролю протоку води істотно підвищилася чутливість - надійна робота вже при протоці від 1,5 л/хв. Забезпечення гарячою водою до 2 точок водовідбору одночасно.
Оснащений Multiple Power System (MPS) для встановлення одного з двох профілів потужності приладу - 8,8кВт або 11,5кВт. Покращений захист і надійність приладу завдяки інноваційній системі виявлення бульбашок повітря.
Не потрібне профілактичне обслуговування - IES® істотно знижує утворення накипу і забезпечує підвищений термін служби.
- Компанія виробник - Clage
- Країна виробництва - Німеччина
- Тип водонагрівача - Проточний
- Підведення води / Монтаж приладу - Прихований/під раковиною/над раковиною
- Тип гідравлічного підключення - Системний (під тиском)
- Спосіб керування температурою - Електронний
- Електрична мережа - 220В-240В, однофазна
- Номінальна сила струму - при U=230B; 38А / 50А
- Номінальна потужність - при U=230B; 8.8 / 11.5
- Продуктивність (∆t = 28 °C) - від 4.5 до 5.9 л/хв
- Температура вихідної води - від 30 до 60 °C
- Протока води для ввімкнення, min - 1.5 л/хв
- Максимальний робочий тиск - 1 МПа
- Діаметр водяних патрубків - 1/2"
- Рекомендований перетин кабелю - 10 мм2
- Клас енергоспоживання - A
- Клас захисту - IP 25
- Висота - 468 мм
- Ширина - 239 мм
- Глибина - 96 мм
- Вага - 4.2 кг
- Гарантія - 2 роки
- Дисплей - LCD
- Можливість дистанційного керування (пульт не входить до комплекту) - є
- Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥ - 1100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.2 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 0.2 л |
| Потужність номінальна | 11.5 кВт |
| Продуктивність | 5.9 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 468 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
- Ціна: 24 015 ₴


