Конструкція моделі MBH 4 проста і невибаглива. Розрахована на роботу в мережі під тиском, що дає змогу його використовувати як системний прилад із під'єднанням кількох точок водозабору. Потужність приладу достатня для одночасного забезпечення гарячою водою двох точок водовідбору - рукомийника, біде або кухонної раковини.
Увімкнення нагрівального елемента відбувається автоматично щойно вода починає проходити через прилад. У ті періоди, коли гаряча вода не споживається, витрата електроенергії відсутня. Використання цієї моделі при невеликих потребах в гарячій воді - найбільш ефективне і економічно доцільне рішення. Втрати електроенергії менші на 80% порівняно з накопичувальними водонагрівачами (через відсутність теплових статичних втрат).
Малі габарити приладу дають змогу практично непомітно встановити його в безпосередній близькості від місця споживання гарячої води. Є регулювальний гвинт для налаштування величини витрати води.
- Компанія - виробник - Clage
- Країна виробництва - Німеччина
- Тип водонагрівача - Проточний
- Підведення води / Монтаж приладу - Верхній / Під раковиною
- Тип гідравлічного підключення - Системний (під тиском)
- Спосіб керування температурою - Гідравлічне (регулювання протоком води на змішувачі)
- Електрична мережа - 220В-240В, однофазна
- Номінальна сила струму - при U=230B; 19А
- Номінальна потужність - при U=230B; 4,4 кВт
- Продуктивність (∆t = 25 °C) - 2.5 л/хв -
- Температура вихідної води - Регулювання протоком
- Протока води для ввімкнення, min - 1.3 л/хв
- Максимальний робочий тиск - 1 МПа
- Діаметр водяних патрубків - 3/8 "
- Рекомендований перетин кабелю - 2,5 мм2
- Клас енергоспоживання - A
- Клас захисту - IP 25
- Висота - 135 мм
- Ширина - 186 мм
- Глибина - 87 мм
- Вага - 1.5 кг
- Гарантія - 2 роки
- Дисплей - немає
- Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥ ≥ Ω см - 1100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 0.2 л |
| Потужність номінальна | 4.4 кВт |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Підводка | Верхня |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Ні |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
- Ціна: 7 824 ₴






