Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Atmor Basic призначений для миттєвої подачі необхідної кількості гарячої води, заощаджуючи при цьому електроенергію, воду та зусилля.
Водонагрівач Atmor Basic найбільш досконалий нагрівач із сімейства "миттєвих" і може бути встановлений у будь-якому місці та для будь-якої мети. Коли датчик потоку під дією напору води включає подачу електроенергії, нагрівальний елемент нагріває кількість води, яке економічно необхідно для користування.
Є можливість триразового регулювання теплової потужності - 2 кВт, 3 кВт, 5 кВт. Середня продуктивність даного приладу - до 4 л/хв.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 5 кВт
- Об'єм води, що нагрівається за 1 хв на 25°C: 4л.
- Продуктивність: 3 л. води за хвилину
- Робочий тиск: 0,3-7 кг/см2
- Тип управління: електронний
- У комплекті: розсікач (насадка на кран)
- Електронний датчик протоки
- Прямокутний компактний корпус
- Два електричні мідні нагрівальні елементи мокрого типу
- Склокерамічне покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atmor Industries |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність номінальна | 5 кВт |
| Продуктивність | 3 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Горизонтальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Душова лійка | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 4 799 ₴





