Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Інакше кажучи, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 10 до 24 годин (іноді і більше), на вугіллі до 8 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Це казани верхнього завантаження нижнього горіння. Конструкція шахти котла Холмова дозволяє попередньо підсушити паливо для більш ефективного спалювання в топці. Через вертикальну шахту паливо потрапляє на чавунні колосники, де відбувається процес згоряння і тління завантажувального палива. Під колосниками розташований відсік зольника, у якому накопичується зола. Очищення зольного ящика здійснюється раз на 2-3 дні. На дверцятах зольника розташовується механічний пристрій, що регулює подачу первинного повітря в зону горіння палива.
Після первинного спалювання палива на колосниках, димові гази потрапляють у камеру вторинного допалу, де всі частинки, що не згоріли, догоряють практично повністю.

Дрова або інше паливо зручно стандарт розпиляними полінами до 40 см. завантажуються та щільно укладаються (дуже підвищує тривалість горіння) через верхній люк. Розпалювання та горіння відбувається знизу паливного бункера.Створюється природна тяга близько 12 паскалів, щоб котел працював ефективно. За рахунок природної тяги повітря надходить під заслінку на ланцюжку в дверцята зольника і подається під чавунний колосник з двох частин і далі під додатковий зварний колосник (горбик). Під чавунними колосниками знаходиться зольна скринька для накопичення відходів горіння. Зручно відкрити дверцята зольника і швидко видалити і висипати золу із зольного ящика і поставити чистий ящик для золи назад. Повітря крізь чавунні колосники надійшло до дров, і паливо горить, і утворюються димові гази, що надходять у газову щілину.
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2-4% від суми. При оплаті післяплатою, вноситься передоплата у розмірі суми доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 185 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 95 л |
| Об'єм камери згоряння | 115 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 520 мм |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Гарантійний талон | Зольний ящик | Колосники | Паспорт котла | Руководство з експлуатації | Термометр |
| Розмір завантажувального вікна. мм | 360х400 |
| Товщина сталі теплообмінника, мм | 4 |
- Ціна: 33 200 ₴








