Твердопаливний котел EСOMETAL UKS 13-16 кВт
Твердопаливні котли ESOMETAL UKS (Екометал) прилади для опалення житлових будинків та побутових установ з витратами побутового опалення. системі опалення не повинно перевищувати 1,5 бар, тест проводиться за 3 бар.
Переваги котла EСOMETAL UKS: Особливості конструкції котла: Котел являє собою сталевий корпус, зварений з листів підвищеної сталі товщиною 4 мм з пофарбованими панелями. Між корпусом і панелями вставлений утеплювач для зменшення тепловтрат.
У передній частині котла є верхні оглядові дверцята для огляду та очищення поверхні конвекційного димоходу та середньої завантажувальної дверцята, призначені для завантаження твердого палива в дверцята золника. На зольнику є заслінка для регулювання повітря, що надходить у споживання палива. Дверцята встановлені на регульованому кронштейні корпусу котла і забезпечені ексцентриковою закриваючою ручкою для надійного ущільнення між корпусом і дверцятами і запобіганням попадання >
Корпус котла складається з колосникових грат з товстостінних резервуарів, по яких циркулює теплоносій, топки та конвекційного газоходу. Для збільшення поверхні теплообміну в конвективних газоходах були встановлені два канали, що відхиляються, по об'єктах циркулював теплоносій. Відхиляючий канал створює звивистий турбулентний потік гарячого газу, за рахунок чого розширюється тепловий обмін. Продукти згоряння з котла через горизонтальну димову трубу встановленими заслінками для регулювання тяги. Характеристики правильного вибору потужності котла Ecometal: Придбання теплового котла типу Ecometal слід враховувати, що його теплова потужність повинна відповідати проектній потужності, щоб поглинання тепла можна було компенсувати розрахунковими значеннями зовнішньої температури. Основою вибору котла для центрального опалення є баланс опалювального приміщення. Номінальна теплопродуктивність котла повинна бути на 10 % вищою, ніж розрахункова потреба в приміщенні для обігріву. При виборі відповідного котла слід враховувати поглинання тепла, а також поглинання тепла, спрацьовування вентиляцією та охолодженням водопостачанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZAR |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 128 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Солома, Тріска, Торф, Кора, Брикети, Антрацит, Дрова, Лушпиння зернових, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 47 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 800 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 480 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
- Ціна: 27 000 ₴



