Твердопаливний котел EСOMETAL UKS 9-12 кВт
Твердопаливні котли EСOMETAL UKS (Екометал) прилади для опалення житлових будинків та побутових установ з витратомірами побутового опалення. Тиск у системі опалення не повинен перевищувати 1,5 бар, тест проводиться за 3 бар.
Переваги котла EСOMETAL UKS:
- жароміцна сталь 4 мм;
- 3 роки гарантії;
- регульовані двері;
- Якісні ізоляційні матеріали;
- Водоохолоджувані грати з герметичної труби;
- Котел працює за принципом двостороннього газовідведення;
- Можливість встановлення регулятора тяги та електронної автоматики
Особливості конструкції котла:
Котел є сталевим корпусом, звареним з листів підвищеної сталі товщиною 4 мм з пофарбованими панелями. Між корпусом і панелями вставлений утеплювач для зменшення тепловтрат.
У передній частині котла є верхні оглядові дверцята для огляду та очищення поверхні конвекційного димоходу та середніх завантажувальних дверцят, призначені для завантаження твердого палива в дверцят золника. На зольнику є заслінка для регулювання повітря, що надходить у споживання палива. Дверцята встановлені на регульованому кронштейні корпусу котла і забезпечені ексцентриковою ручкою, що закриває, для надійного ущільнення між корпусом і дверцятами і запобіганням потрапляння продуктів згоряння в приміщення.
Корпус котла складається з колосникових грат з товстостінних резервуарів, по яких циркулює теплоносій, топки та конвекційного газоходу.
Для збільшення поверхні теплообміну в конвективних газоходах було встановлено два канали, що відхиляються, по об'єктах циркулював теплоносій. Канал, що відхиляє, створює звивистий турбулентний потік гарячого газу, за рахунок чого розширюється тепловий обмін. Продукти згоряння з котла через горизонтальну димову трубу діаметром 150 мм із встановленими заслінками для регулювання тяги.
Характеристики правильного вибору потужності котла Ecometal:
Придбання теплового котла типу Ecometal слід враховувати, що його теплова потужність повинна відповідати проектній потужності, щоб поглинання тепла можна компенсувати розрахунковими значеннями зовнішньої температури. Основою вибору котла для центрального опалення є баланс опалювального приміщення. Номінальна теплопродуктивність котла повинна бути на 10% вищою, ніж розрахункова потреба в приміщенні для обігріву. При виборі відповідного котла слід зважати на поглинання тепла, а також поглинання тепла, спрацьовування вентиляцією та охолодженням водопостачанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZAR |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 112 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Солома, Тріска, Торф, Кора, Брикети, Антрацит, Дрова, Лушпиння зернових, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 41 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 655 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 480 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
- Ціна: 23 000 ₴



