Твердопаливний котел Zar Tradycja – це високий тепловий агрегат, установка для центрального опалення будівель, таких як приватні будинки, заводи, склади та промислові підприємства.
Особливості конструкції
У конструкції котла передбачено надійну акумуляторну полицю, яка значно підвищує повноту згоряння твердого палива. Це модель використання газовідвідним каналом та високим ступенем лючкому, що значно збільшує чищення котла. Незважаючи на невеликий розмір обладнання, розміри теплообмінника друкують, тому котел може працювати значний час під одним навантаженням. Топкова камера, колосник та зольник виготовлені із високоміцного металу. Твердопаливні котли Zar Tradycja опціонально включає блок автоматичного керування для розширення функціоналу та підвищення автономності.
Перевага котла Zar Tradycja має можливість отримати вигоду:
- ККД близько 86%;
- Котел виготовлений з надійної жароміцної сталі 6мм;
- Удосконалена конструкція горизонтальної полиці із конвекційним перетворенням спалювання відведення тепла.
- Безшовні водонаповнені колосники мають підвищений термін роботи.
- Простора камера згоряння дозволяє досягти часу горіння на одному споживанні палива - до 12 годин.
- Всі блоки легко доступні для обслуговування та очищення
- Компактний дизайн значно заощаджує місце.
- В устаткуванні можна встановити автоматику, за допомогою якої він виявляє рівень горіння, температуру, роботу вентиляторів;
- Оптимальне співвідношення ціни та якості;
- Вугілля горить до 14 годин;
- Завдяки високотехнологічній конструкції котел дуже простий у обслуговуванні;
- Прилогіка експлуатації котел може прослужити понад 15 років.
Опалювальний агрегат відповідає всім високим стандартам якості, екології та безпеки, тому виробник забезпечує стабільну роботу та високий термін служби. Перед встановленням дров'яного котла Zar Tradycja необхідно визначити вид палива: так можна скоротити і скоротити витрати на опалення приміщення.
Особливості правильного вибору потужності котла Zar Tradycja:
Придбання теплового котла моделі Zar Tradycja важливо враховувати, що його теплова потужність повинна відповідати розрахунковій потужності, щоб можна було компенсувати поглинання при розрахункових значеннях зовнішньої температури. Основою вибору котла для центрального опалення є баланс опалювального приміщення. Номінальна теплопродуктивність котла повинна бути на 10% вищою, ніж розрахункова потреба в приміщенні для обігріву. Для вибору відповідного котла слід вибрати тепловтрати на викиди у повітря, а також тепловтрати на вентиляцію та гаряче водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZAR |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 420 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Солома, Тріска, Торф, Кора, Брикети, Антрацит, Дрова, Лушпиння зернових, Тирса |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 170 л |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1620 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 600 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
- Ціна: 65 600 ₴



