Котел Heizer Python – твердопаливне опалювальне обладнання від українського виробника. Модель Heizer Python відрізняється збільшеними габаритами: висота котла 110 см та великий обсяг завантажувальної шахти – від 80 до 136 л залежно від потужності. Твердопаливний котел, що працює на дровах, брикетах, пелетах, трісці можна використовувати для обігріву. а також комерційних та промислових споруд, його перевага полягає в тому, що пристрій можна використовувати для обігріву будівель, які не підключені до електромережі та газопостачання. тепловтрати та особливості будівництва (висота стелі, утеплення стін).
Шахтний піролізний котел Heizer Python має високу енергоефективність: перша шахта призначена для спалювання дров або іншого палива, а гази, що утворилися в процесі горіння, проходять через форсунку і змішуються з киснем у другій шахті. У процесі горіння така газокиснева суміш виділяє велику кількість теплової енергії.
Високий ККД опалювального пристрою пов'язаний з тим, що Heizer Python - котел з триходовим теплообмінником: дим повільно проходить по трьох ходах і віддає максимальну кількість тепла, корпус, що утеплює, мінімізує тепловтрати.
Головний офіс компанії Heizer hauskessel GmbH знаходиться в Німеччині в місті АльТЕНштадт, передмісті Франкфурта-на-Майні. Завдяки сучасному виробництву та постійному контролю якості, твердопаливні котли Heizer™ здобули довіру покупців у 22 країнах світу.
З 2017 року котли Heizer™ виготовляються в Україні на німецькому обладнанні з контролем якості та дотриманням усіх норм ЄС та Німеччини щодо енергозбереження та безпеки.

Сучасне високотехнологічне обладнання забезпечує якість, надійність і довговічність котлів Heizer™.
Також, завдяки зниженню витрат і високої ефективності виробництва, котли Heizer™ мають доступні ціни і стали народними котлами в країнах східної та західної Європи.

Котел Heizer може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
Контроль якості на виробництві котлів Heizer™ – один з найважливіших етапів виробництва.
Твердопаливні котли Heizer™ проходять чотири етапи якості для того, щоб бути впевненим у високій якості продукції.
1. Контроль якості сталі на відповідність температурним режимам, хімічному складу та механічним властивостям.
2. Рентгенографічний контроль для перевірки виробів на наявність прихованих дефектів.
3. Ультразвуковий контроль надійності основних робочих властивостей та параметрів котла.
4. Перевірка під максимальним тиском
Завдяки контролю якості на всіх етапах виробництва, на котли Heizer™ діє повна Офіційна гарантія 5 років.
Якість продукції Heizer™ підтверджена європейськими сертифікатами.

Кожен покупець може бути впевнений у високій якості і в тому, що котли Heizer™ радуватимуть довгі роки своєю бездоганною роботою.
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправлення замовлень провадиться в строк від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з переказу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переказу післяплати 2-4% від суми. При оплаті післяплатою, вноситься передоплата у розмірі суми доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 260 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | ДСП, Пелети, Стружка, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Солома, Тріска, Антрацит, Кора, Брикети, МДФ, Овес, Дрова, Лушпиння зернових, Тирса |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 165 л |
| Об'єм камери згоряння | 171 л |
| Площа обігріву | 220 кв.м |
| Потужність номінальна | 22 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 900 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
- Ціна: 45 990 ₴










