Твердопаливний котел Vulcan Standart 20 кВт в першу чергу характеризується високою надійністю.
можливістю використання різних видів твердого палива, зручністю в експлуатації та
енергонезалежністю. Надійність конструкції визначено використанням якісної сталі
завтовшки 4 мм. Працювати обладнання може не тільки на деревному паливі, а й на вугіллі, паливних
брикетах, що дозволяє вибирати найдешевший зараз варіант палива на ринку.
У базовому варіанті, а також при встановленні механічного регулятора тяги котли Vulcan Standart працюють без підключення до електромережі. При цьому конструктивно передбачено можливість встановлення
електровентилятора на дверцятах зольника.
Котел на твердому паливі Vulcan Standart 20 кВт призначений для опалення комплексів приміщень.
різного типу (житло, виробничі будинки, майстерні, склади, теплиці) площею до 200 кв.
метрів включно. Модель виготовлена в корпусі традиційної прямокутної форми, всі елементи
для підключення трубопроводів, димоходу винесено на задню панель. Осередок має містку
топку, зручний ящик-піддон для збору золи, великі верхні дверцята, що спрощує періодичну
чищення теплообмінника.
Характеристики та особливості твердопаливного котла Vulcan Standart 20 кВт:
- Потужність 20кВт
- Площа обігріву 200 м2
- Габарити ВхШхГ 1120х440х765 мм
- Маса 177 кг
- Об'єм вантажної камери 64 л.
- Габарити топки ВхШхГ 510х308х400 мм
- Об'єм води в котлі 77 л.
- ККД 88%
- Робочий тиск 2 бар
- Діаметр димоходу 150 мм
- Форма димоходу круглий
- Висота димоходу 5 м
- Діаметр патрубків вхід/вихід 1 1/2"
- Товщина сталі 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 177 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кам'яне вугілля, Солома, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Колір | Жовтий |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 70 л |
| Об'єм камери згоряння | 77 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 765 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 39 700 ₴








