Твердопаливний котел Vulcan Standart 18 кВт в першу чергу характеризується високою надійністю, можливістю використання різних видів твердого палива, зручністю в експлуатації та енергонезалежністю. Надійність конструкції визначено використанням якісної сталі завтовшки 4 мм. Працювати обладнання може не тільки на деревному паливі, але і на вугіллі, паливних брикетах, що дозволяє вибирати найбільш дешевий варіант палива на ринку.
У базовому варіанті, а також при установці механічного регулятора тяги котли Vulcan Standart працюють без підключення до електромережі. При цьому конструктивно передбачена можливість встановлення електровентилятора на дверцята зольника.
Котел на твердому паливі Vulcan Standart 18 кВт призначений для опалення комплексів приміщень різного типу (житло, виробничі будівлі, майстерні, склади, теплиці) площею до 180 кв. метрів включно. Модель виготовлена в корпусі традиційної прямокутної форми, всі елементи підключення трубопроводів, димоходу винесені на задню панель. Вогнище має містку топку, зручний ящик-піддон для збору золи, великі верхні дверцята, що спрощує періодичне чищення теплообмінника.
Характеристики та особливості твердопаливного котла Vulcan Standart 18 кВт:
- Потужність 18 кВт
- Площа обігріву 180 м2
- Габарити ВхШхГ 1080х440х745мм
- Маса 165 кг
- Об'єм вантажної камери 59 л.
- Габарити топки ВхШхГ 470х308х400 мм
- Об'єм води в котлі 69 л.
- ККД 88%
- Робочий тиск 2 бар
- Діаметр димоходу 150 мм
- Форма димоходу круглий
- Висота димоходу 5 м
- Діаметр патрубків вхід/вихід 1 1/2"
- Товщина сталі 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 165 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети, Кам'яне вугілля, Солома, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Колір | Жовтий |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 60 л |
| Об'єм камери згоряння | 69 л |
| Площа обігріву | 180 кв.м |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1080 мм |
| Глибина | 745 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 38 600 ₴








