Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний казан Vulcan Strong 14 призначений для теплопостачання приміщень, обладнаних системами водяного опалення будь-якого типу (відкритого або закритого).
Працює на різних видах твердого палива (дрова, паливні брикети, кам'яне вугілля)
Переваги:
- Тривалість горіння на одному завантаженні палива до 8 годин (залежно від виду палива, що спалюється).
- Чавунні колосники - запорука довгої служби котла.
У базову комплектацію котла входить:
- котел у зібраному вигляді;
- капілярний термометр;
- чавунний колосник;
- інструкція з експлуатації казана.
Характеристики Твердопаливного котла Vulcan Strong 14
- Потужність 14 кВт
- Площа обігріву 140 кв.
- Габарити ВхШхГ 710х420х650 мм
- Маса 88 кг
- Об'єм звантажувальної камери 39 л
- Габарити топки ВхШхГ 400х315х300 мм
- Розмір завантажувального вікна 40 мм
- ККД 88%
- Робочий тиск 1,5-2 бар
- Діаметр димоходу 100*200 мм
- Прямокутний димар
- Висота димоходу 5 м
- Димаєтр патрубків вхід/вихід 1 1/2"
- Товщина сталі 3,5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 88 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | ДСП, Кам'яне вугілля, Солома, Тріска, Кора, Брикети, МДФ, Дрова, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 88 % |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 40 л |
| Об'єм камери згоряння | 39 л |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Глибина | 650 мм |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Прямокутна |
| Ширина | 450 мм |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр димоходу, мм | 100*200 |
| Комплектація | Гарантійний талон | Колосники | Розмовництво з експлуатації "Термометр" |
| Розмір завантажувального вікна. мм | 250х200 |
| Товщина сталі сорочки | 3 мм |
| Товщина сталі теплообмінника, мм | 3 |
- Ціна: 19 500 ₴






