Буржуйка - металева піч на дровах для обігріву приміщень, приготування та підігріву їжі. Буржуйка (піч) з конвекцією виготовлена зі сталі і має велику теплопровідність, віддаючи тепло інТЕНсивніше ніж печі, виготовлені з чавуну, цегли або інших матеріалів.
Принцип роботи печей Emby
Під час роботи буржуйки починають грітися стінки печі, а також стінки топки. Тепло випромінюється від стін печі, а через отвори на бічних панелях – проходить повітря, яке додатково обігріває приміщення (природна конвекція). Управління процесом горіння здійснюється завдяки двом заслінкам – одна на дверцятах, а друга біля димаря.
Переваги буржуйок з конвекцією Emby
- Вага.
Сталеві буржуйки мають невелику вагу, тому їх легше перевозити і переміщати. - Ціна. Вартість металевих печей набагато нижча за подібні печі, виконані з чавуну, цегли та інших матеріалів.
- Автономність.
Конструкція печей для опалення не потребує додаткових компонентів, таких як газ або електрика. - Конвекція.
Додаткові отвори конвекції значно підвищує ККД і швидкість нагрівання приміщень. - Варильна поверхня.
Всі моделі печей Emby представлені з варильними поверхнями. Це величезний плюс, оскільки Ви зможете приготувати або розігріти їжу, підігріти воду, висушити білизну - заощадивши електроенергію або газ. - Дизайн.
Буржуйки Emby мають сучасний зовнішній вигляд та добре підійдуть під будь-який інтер'єр. - Довговічність.
Печі покриті спеціалізованою термостійкою емаллю, а кожухи для природної конвекції – порошковою фарбою.
Для встановлення печей потрібно враховувати відстань до стін (не менше 50 см) та зручності для користувачів. Не рекомендується ставити піч у прохідних приміщеннях.
Рекомендуємо! Перший раз протопити пекти на вулиці або у приміщенні, яке добре провітрюється.
Купити буржуйку (піч на дровах) можна у нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами.
Увага! Буржуйка не комплектується трубами. Виробник залишає за собою право вносити зміни до дизайну або конструкції, без попереднього оповіщення покупця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 676 мм |
| Висота топкових дверцят | 180 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Ширина топкових дверцят | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна панель | Да |
| Конвекторна панель | Да |
- Ціна: 5 940 ₴





