Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч сталева "АТЕМ" (буржуйка) призначена для повітряного обігріву приміщення та приготування їжі завдяки вбудованій варильній поверхні. Максимальне завантаження дров складає 3-6 кг, час горіння на одній закладці – 4-5 годин. Використовуються лише дрова, тріски.
Не призначений для вугілля.
Ця піч за своїх невеликих габаритів добре підходить для обігріву невеликих приміщень, таких як побутівки, дачні будиночки, майстерні, склади, сто та інші приміщення умовно малого розміру.
Виготовляються три моделі, що мають потужність 6, 10 та 14 кВт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 44 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Сталь |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 10 |
- Ціна: 6 055 ₴




