Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер тиску NPO EPS-II-23A для автоматичного керування насосом до 2,2 кВт із манометром
Контролер тиску NPO EPS-II-23A призначений для автоматизації роботи електронасоса в системах водопостачання приватних будинків, котеджів та інших об’єктів з автономною подачею води. Пристрій автоматично запускає насос при відкритті точки водорозбору та вимикає його після завершення подачі води, забезпечуючи стабільну роботу системи без постійного контролю. Контролер захищає насос від роботи в режимі «сухого ходу» та оснащений функцією автоматичного перезапуску для відновлення роботи після аварійної зупинки.
NPO EPS-II-23A підходить для систем із потужними насосами до 2,2 кВт, де важливі автоматизація, захист обладнання та контроль робочого тиску. Оптимальне рішення для приватного будинку, котеджу або об’єктів із підвищеним водоспоживанням.
Переваги і особливості
Підключення насосів до 2,2 кВт
Контролер розрахований на роботу з насосним обладнанням потужністю до 2200 Вт із максимальним струмом 16 А.
Автоматичний перезапуск
Після спрацювання захисту пристрій автоматично відновлює роботу після усунення причини зупинки.
Захист від сухого ходу
Вимикає насос при відсутності води, допомагаючи запобігти пошкодженню обладнання.
Вбудований манометр
Дозволяє контролювати робочий тиск системи без встановлення додаткових вимірювальних приладів.
Робота при низькому мінімальному протоці
Мінімальний протік 1 л/хв забезпечує стабільну роботу навіть при невеликому водоспоживанні.
Конструкція і особливості
EPS-II-23A виконаний у форматі електронного контролера для стаціонарного монтажу в систему водопостачання. Підключення електронасоса здійснюється через клемну колодку, що підходить для постійного електромонтажного підключення.
Модель встановлюється виключно у вертикальному положенні. Під час монтажу стрілки на патрубках, що вказують напрямок потоку, повинні бути спрямовані вгору для коректної роботи пристрою.
Контролер призначений для роботи з чистою водою або рідинами зі схожими характеристиками. Використання рідин із механічними домішками або абразивними частинками не допускається.
Технічні характеристики
• Тип обладнання: електронний контролер тиску
• Бренд: NPO
• Максимальний номінальний струм насоса: 16 А
• Максимальна потужність підключеного електронасоса: 2,2 кВт
• Напруга живлення: 220 В ±10%
• Частота мережі: 50±2 Гц
• Тиск вмикання: 0,12–0,25 МПа (1,2–2,5 бар)
• Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
• Режим роботи: тривалий (S1)
• Ступінь захисту: IP65
• Робоче середовище: вода або рідина зі схожими характеристиками
• Максимальний розмір часток: 0,2 мм
• Вміст механічних домішок: до 0,1%
• Мінімальний протік без вимкнення насоса: 1 л/хв
• Максимальна температура навколишнього середовища: +40 °С
• Максимальна температура рідини: +60 °С
• Функція автоматичного перезапуску: є
• Манометр: є
• Спосіб підключення електронасоса: клемна колодка
• Приєднувальна різьба: G1½-B
• Габарити: 170×180×250 мм
• Маса: 1,4 кг
• Гарантія: 24 місяці
Контролер тиску NPO EPS-II-23A підходить для автоматизації систем водопостачання з потужними насосами, де потрібні захист обладнання, контроль тиску та автоматичне відновлення роботи. Практичне рішення для стабільної роботи автономного водопостачання. Замовляйте NPO EPS-II-23A для надійного керування насосною системою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NPO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний період (міс) | 24 |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP 65 |
| Країна бренду | Китай |
| Мoдель | EPS-II-23A |
| Максимальна потужність (Вт) | 1100 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 60 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 5 |
| Напруга мережі (V) | 220-240 |
| Особливості | Потужність електродвигуна до 1,1 кВт; Налаштування тиску включення до 1,5-3 бар; Максимальна сила струму 10А |
| Робочий тиск (бар) | до 10 |
| Торгова марка | NPO |
| Частота струму (Гц) | 50 |
- Ціна: 2 121 ₴



