Водограгувальник LEOV LUB Small електричний з мокрим ТЕНом (5) - компактний водонагрівач невеликого об'єму і економного енергорозробку, з вузлом над мийкоюм. Призначено для нагрівання води для побутових потреб, в яких розміщення водонагрівача великого об'єму неможливе - на кухні, лабораторії, майстерні та т.д.
Внутрішній бак водонагрівача LEOV LUB Small Виготовлення з високоякісної легованої сталі (товщина) стали дорівнює 2,2 мм) з титановим покриттям, яке Допомагає термічні і механічні удари і надійно захищає метал від коррозії. Теплоізоляція бака являє собою гомогенна поліуретанова Піну, яка не містить хлорфторвуглецеві сполуки високої щільності, що гарантує мінімальну втрату тепла на розігрітій воді (тобто, вода охолоджується дуже повільно), а вбудований термостат дозволяє автоматично підтримувати потрібну температуру води.
Підігрівальний елемент водонагрівач LEOV LUB Small Використовується так званий "мокрий" ТЕН італійського виробництва, з запобіжним терморегулятором, який захищає ТЕН від перегріву, а вбудований збільшений магнієвий анод запобігає поява брижі, накипі, мікротріщини. Повернення- запобіжний клапан Спускають надлишок води з бака, захищаючи водонагрівач від надмірного тиску.
Керування режимами роботи водонагрівача LEOV LUB Small здійснюється терморегулятором, обладнаним вбудованої термозахисту.
- Обйом Л - 5
- Потужність Вт - 1500
- Висота мм - 385
- Ширина мм - 250
- Глибина мм - 215
- Вага нетто кг - 4,5
- Тип нагрівального елемента (ТЕНа) - відкритий "мокрий"
- Закриття внутрішнього бака - Титанова емаль
- Регулятор температури - відкритий (на корпусі)
- Час нагрівання усього об'єму, int=65 °С - 0 ч 13 хв
- Тип підключення - Нижнє
- Тип монтажу - Вертикальний
- Індикатор температури Механічний
- Напруження В - 230
- Максимальний робочий тиск бар - 6
- Застережливий клапан
- Клас енергоефективності В
- Гарантия на бак - 5 років
- Гарантія на електричну частину - 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leov |
| Країна виробник | Македонія |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 5 л |
| Потужність номінальна | 1 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 12 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.5 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву води 65°С. | 13 хв |
| Гарантійний термін (років) | 7 років |
| Глибина | 250 |
| Матеріал теплообмінника | Сталь BASF 2.2 мм |
| Частота | 50 бар |
- Ціна: 3 260 ₴




