Керамічні обігрівачі з конвекцією для будинку цієї серії мають потужність нагрівання 1000 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 22 квадратних метрів. Електроконвейтор має 12х60х6,5 см і вагою 24,2 кг. Це дозволяє легко встановити її на стіні за допомогою монтажних кріпаків. Незалежність від потужності обігрівач використовуються для будинку,дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Керамічні інфрачервоні обігрівачі з конфікцією Emby CHK-T 1000 випускається у трьох основних кольорах:
- Білі;
- Бегові;
- Чорні.
Сучасний керамічний конвест настінний - це енергоефективний пристрій, який має декілька переваг у порівнянні з іншими приладами для опалення. Найпоширенішою серед них є те, що обігрівач дуже скромний, завдяки чому його можна розмістити в будь - якому приміщенні.
До інших переваг слід віднести:
- Легкощі монтажу. Модель Emby CHK-T 1000 Скріплюються спеціально, а також монтажними кронштейнами та дюбелями. Схема прикріпляється до стіни, після чого робляться оцінки для майбутніх форТЕНь. Далі виконується свердлювання і монтаж кронштейнів, на яких пристрій фіксується за рахунок власної ваги.
- Максимальний термін експлуатації. Emby CHK-T1000 мають монолітну конструкцію — підігрівальні елементи не мають контакту з повітрям, завдяки чому можна забезпечити максимальну тривалість.
- Повна пожежна безпека. Керамічний конвейр придбати надійний і безпечний прилад опалення. Він ніколи не перегріється, працюючи при тій самій температурі.
- Emby CHK-T1000 має перший клас електрозахисту, який не боїться пилу та вологи, відповідно до класу IP 44. Emby CHK-T1000 можна монтувати у дитячих кімнатах: обладнання не сушить повітря, не шумить під час роботи і не виділяє неприємних чи інших запахів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.2 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 5 990 ₴



