Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоні обігрівачі для будинку даної серії мають потужність нагрівання 500 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 10 квадратних метрів. Електропанель має 60х60х1.2 см і важить 15 кілограмів. Це дозволяє легко встановити її на стіні за допомогою монтажних кріпаків. Незалежність від потужності обігрівач використовуються для будинку,дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Сучасний інфрачервоний обігрівач настінний — це енергоефективний пристрій, який має багато переваг у порівнянні з іншими приладами для опалення. Найпоширенішою серед них є те, що обігрівач дуже скромний, завдяки чому його можна розмістити в будь - якому приміщенні.
До інших переваг слід віднести:
- Легкощі монтажу. Модель Emby CHT-500 Скріплюються спеціально, а також монтажними кронштейнами та дюбелями. Схема прикріпляється до стіни, після чого робляться оцінки для майбутніх форТЕНь. Далі виконується свердлювання і монтаж кронштейнів, на яких пристрій фіксується за рахунок власної ваги.
- Максимальний термін експлуатації. Emby CHТ-500 мають монолітну конструкцію — підігрівальні елементи не мають контакту з повітрям, завдяки чому можна забезпечити максимальну тривалість.
- Повна пожежна безпека. Інфрачервоний обігрівач купує надійний і безпечний засіб опалення. Він ніколи не перегріється, працюючи при тій самій температурі.
- CHТ-500 має перший клас електрозахисту, який не боїться пилу та вологи, відповідно до класу IP 44. Emby CHТ-500 можна монтувати у дитячих кімнатах: обладнання не сушить повітря, не шумить під час роботи і не виділяє неприємних чи інших запахів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 3 125 ₴






