Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інфрачервоні обігрівачі для будинку даної серії мають потужність нагрівання 800 Для зручного мікроклімата достатньо лише 15 квадратних метрів у приміщенні. Електропанель має габаритами 60х1200х1.2 см і вагою 22 кг. Це дозволяє легко встановити її на стіні за допомогою монтажних кріпаків. Незалежність від потужності обігрівач використовуються для будинку,дачі, офісів, магазинів, шкіл.
Сучасний інфрачервоний обігрівач настінний — це енергоефективний пристрій, який має багато переваг у порівнянні з іншими приладами для опалення. Найпоширенішою серед них є те, що обігрівач дуже скромний, завдяки чому його можна розмістити в будь - якому приміщенні.
До інших переваг слід віднести:
- Легкощі монтажу. Модель Emby CH-800 Скріплюються спеціально, а також монтажними кронштейнами та дюбелями. Схема прикріпляється до стіни, після чого робляться оцінки для майбутніх форТЕНь. Далі виконується свердлювання і монтаж кронштейнів, на яких пристрій фіксується за рахунок власної ваги.
- Максимальний термін експлуатації. Emby CH-800 мають монолітну конструкцію — підігрівальні елементи не мають контакту з повітрям, завдяки чому можна забезпечити максимальну тривалість.
- Повна пожежна безпека. Інфрачервоний обігрівач купує надійний і безпечний засіб опалення. Він ніколи не перегріється, працюючи при тій самій температурі.
- CH-800 має перший клас електрозахисту, який не боїться пилу та вологи, відповідно до класу IP 44. Emby CH-800 можна монтувати у дитячих кімнатах: обладнання не сушить повітря, не шумить під час роботи і не виділяє неприємних чи інших запахів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
- Ціна: 3 871 ₴







