Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточні водонагрівачі марки TESY забезпечують гарячу воду в необмеженому об'ємі, мають вбудовану технологію для підтримки оптимальної і постійної температури води. Вони поставляються в комплекті з сумішшю або душами, залежно від їх застосування, а модель In-Line може використовуватися для більш ніж однієї точки споживання і забезпечує можливість монтажу на 360 градусів.
- Стильний дизайн і компактні розміри
- Дуже швидко досягає і встановлює температуру
- Має вбудований пристрій для стабілізації температури води
- Металевий розчин гарячої і холодної води (для моделей для кухні)
- Змісник для душу (для моделей для ванної)
- Шнур з виделкою (для моделі з потужністю 3.5 кВт)
- Захист від перегріву
- Простий і швидкий монтаж
- Індикація світла
- Моделі різних потужностей в залежності від електричного встановлення і застосування приладу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 1.11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність номінальна | 3.5 кВт |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 76 |
| Клас енергоефективності | A |
| Застосування | Со смесителем |
| Продуктивність | 2 куб. м/год |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Частота | 50 бар |
- Ціна: 4 326 ₴



