ПодарунокЕлектричний водонагрівач Atlantic Ego Steatite 80 VM 080 D400S-1-BC сухий ТЕН
- Немає в наявності
- Код: 851427
7 599 ₴
- +380 (73) 418-94-97
ХАРАКТЕРИСТКИ І ПРЕМУЩЕНСТВА ЛЕКТРОТИЧНОГО НАКОПОВОГО ПОДОНАГРЕВАТЛЯ ATANTIC STATITE EGO VM 080 D400-1-BC
ЗастосуванняНакопичений електричний водонагрівач Atlantic Steatite Ego VM 080 D400-1-BC відмінно пристосований для жорсткої води. За рахунок TEN невисокої потужності 1200 Вт забезпечує низький навантаження на електричну мережу, що дозволяє використовувати цю модель в обмеженому середовищі.
Сухий сеатитний ТЕНВ конструкції водонагрівача використовується унікальний « сухий» стеатитний ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Groupe Atlanttic. Компанія Atlanttic першою застосувала технологію керамічних нагрівачів (ТЕН) у побутових приладах. «Сухою» стеатитний ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованою колобою. Завдяки цьому водонагрівача захищається від коррозії та накипі.
Для додаткового захисту від корозії та мінералів у водонагрівачах цієї серії використовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового TEN і магнієвого аноду продовжують термін служби водонагрівача і значно знижують витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, робити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки.
Внутрішній бакВнутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісний емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії Steatite Ego мають щільний шар пеноплатуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 °C на добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вмонтований надточний капілярний термостат точно до 1 °C визначає температуру нагрівання води, що дозволяє економити до 15 відсотків електроенергії.
ДизайнСучасний дизайн водонагрівача дозволить йому вписатися в інтер'єр, а абсолютно безшумна робота робить експлуатацію водонагрівача комфортною. Atlanttic Steatite Ego VM 080 D400-1-BC об'ємом 75 літрів ідеально підходить для сім'ї з 3-х людей.
& ІнструментиКомпанія Atlanttic має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до ваших послуг єдиний call-центр, де вас уважно вислухають і обов'язково допоможуть.
ГАРАНТІЯГарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину — 2 роки.
ОСОБЛИВОСТІ БІЙЛЕРА АТЛАНТИК СТЕАТТ ЕГО VM 080 D400-1-BC
- Сухий сеатитний ТЕН
- Запобіжний клапан, діелектрична муфта
- Магнієвий аод
- Індикатор нагрівання
- Екологічно нешкідлива піПоліуретанова ізоляція
- Патрубки подачі холодною і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
- Термостат — захист від перегрівання
- У комплекті йде кабель c виделкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 811 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Ширина | 433 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.3 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична муфта | Так |
| Матеріал теплообмінника | Стеатит |
| Підключення води | 1/2" дюйм |
- Ціна: 7 599 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електричний водонагрівач Atlantic Ego Steatite 80 VM 080 D400S-1-BC сухий ТЕН»






