Буржуйка тривалого горіння із системою допалювання вторинних газів ККД до 90%, допалювання вторинних забезпечує більш високий ступінь згоряння палива.
Принцип роботи пічної топки із системою вторинного допалювання пічних газів.
Подача первинного повітря на горіння відбувається через колосникові грати, при цьому дим, що містить дрібні частинки незгорілого палива піднімається вище в камеру топки. Щоб досягти повного згоряння дров, застосовується технологія «вторинного допалювання», коли до другої камери печі через ежектори вторинного повітря подається додатковий кисень. Вторинне повітря, проходячи по каналах між стінками корпусу і розпеченою камерою топки, нагрівається і потрапляє в камеру згоряння через спеціальні отвори в трубці-дефлекторі. Візуально вся вторинна топкова камера охоплена полум'ям. Завдяки цьому досягається не тільки незабутній ефект живого вогню, але й спалюється завись незгорілого палива та оксиду вуглецю. Система подвійного допалювання дозволяє зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу і найголовніше - зберегти більше тепла в будинку.
В комплект входять чавунні колосники
| Товщина металу | 4 мм |
| Висота | 708 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Глибина | 456 мм |
| Вага | 50 |
| Діаметр димаря | 108 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Марс |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 220 град. |
| Швидкість нагрівання повітря | 50 куб. м/хв |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Пелети, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 708 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випромінювання тепла | Чотиристороннє |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Тип топки | Відкрита |
- Ціна: 8 400 ₴











