Піч-буржуйка Макситерм - металева піч, що служить для обігріву приміщень, а в окремих випадках і для приготування їжі, а також випалу глиняних виробів. Буржуйки, в тому числі і димар, виготовляються з металу. Тому піч даного типу характеризується тепловою безінерційністю. Тобто приміщення починає нагріватися відразу після розпалювання печі, але і після припинення топки приміщення охолоне практично відразу.
Подібні печі були особливо популярними у першій половині ХХ століття, а також широко застосовувалися у роки Другої світової війни. Величезне значення ця піч має для людей старшого покоління, оскільки буржуйка врятувала велику кількість життів у голодні та холодні часи воєнного періоду.
Буржуйки використовували практично повсюдно: у будинках, квартирах, установах як основне або додаткове джерело обігріву. Також буржуйки застосовувалися у землянках, бліндажах, вагонах-теплушках, тобто у похідних умовах.
Буржуйка прийшла на зміну камінам, але невдовзі практично зникла з експлуатації після розповсюдження центрального опалення та газових печей. Пекти досить проста в експлуатації, вона багатофункціональна, проста в транспортуванні та установці - все це зробило буржуйку справжньою народною пічкою.
| Потужність | 4 кВт |
| Габаритні розміри | В550 мм х Ш420 мм х Г540 мм |
| Розміри топопчної камери | В230 мм х Ш270 мм х Г400 мм |
| Розмір дверцят для завантаження палива | 230 х 200 мм |
| Довжина дров | 390 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Вага | 25 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 72 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Температура диму з труби | 220 град. |
| Швидкість нагрівання повітря | 40 куб. м/хв |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Кора, Пелети, Тріска, Брикети, Дрова, Тирса |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Висота топкових дверцят | 230 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина топкових дверцят | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випромінювання тепла | Чотиристороннє |
| Номінальна потужність | 4 |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Тип топки | Відкрита |
- Ціна: 3 600 ₴










