Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос циркуляційний WILO RS 25/7-3P/180 - електронассос з "момарим" ротором для встановлення в трубах з ручною триступчастою регулюванням частоти обертання і з стійким до токів блокування двигуном.
Примінюються насоси циркуляційні WILO RS у системах Вода, промислова циркуляційна система Установка, системи Подавальник холодної води і систем Кондиціювання.
Переваги циркуляційного насоса WILO RS:
- Підходять для монтажу з горизонтальним розташуванням вала; клемна коробка в позиції 3-6-9-12 годин
- Три попередньо вибрані сходи частоти обертання для адаптації навантаження
- Простий і надійний монтаж завдяки практичному відливу під ключ на корпусі насосів.
- Спрощений електромонтаж завдяки зніманню кабелю з можливістю двостороннього з’ єднання; швидке з’ єднання за допомогою пружинних клем
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.48 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 132 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 |
| Максимальний напір | 6 |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 |
| Пропускна здатність | 5.4 |
- Ціна: 4 950 ₴



