Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обирай надійність та безпеку!
Електромагнітний клапан HM-DN25-AC, вихід на 220В– це запобіжний клапан з механічним керуванням, тобто для відкриття клапана необхідне ручне втручання. Напруга подається тільки на момент спрацювання клапана, й даль він знаходиться під постійною напругою. Спрацьовує клапан після відключення напруги сигналом про загазованість.
Клапан не підходить для використання в мережах, де тиск перевищує максимальний робочий тиск клапана!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Heimann |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.3 кг |
| Диаметр условного прохода, дюйм | 1" |
| Материал корпуса клапана | Латунь |
| Рабочая среда | Газ |
| Способ действия | НО (нормально открытый) |
| Состояние | Новое |
| Тип электромагнитного клапана | С ручным взводом |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 116 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Электрические параметры | |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 40 |
- Цена: 1 450 ₴

