Описание
Характеристики
Информация для заказа
У пошуках гарного газового опалювального апарату?
Vaillant ecoCRAFT Exclusiv VKK2806 / 3-E - це:
•Використання високоефективної конденсаційної технології.
•Модулюючий пальник, діапазон потужності 18,5% до 100%.
•Середній за опалювальний період ККД 110%.
•Низький рівень викидів NOx <60 мг / кВт.год.
•Вбудована комунікаційна шина eBus.
•Система Pro-E (штекерна система електричних з'єднань).
•Електронна система діагностики, настроювання й пошуку несправностей (DIA-система).
За більш детальною консультацією звертайтеся за номером 0951541183.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 310 кг |
| Расход газового топлива | 29.6 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 110 % |
| Материал теплообменника | Силумин |
| Мощность номинальная | 288 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1550 мм |
| Глубина | 1550 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационный |
- Цена: 782 700 ₴

