Вибрати конденсаційний котел ще ніколи не було так просто!
Vaillant ecoCRAFT Exclusiv VKK1606 / 3-E - це:
•Конденсаційний газовий підлоговий опалювальний апарат.
•Вбудований ємнісний водонагрівач.
•Широка модуляція пальника і нова система змішування газ-повітря для економного використання газу.
•Середній за опалювальний сезон ККД 108% (при температурному режимі 40/30 С °).
•Низьке споживання електроенергії.
•Насос з частотним регулюванням.
•Aqua-Сondens-System - використання теплоти конденсації при роботі з водонагрівачем.
•Aqua-Power-Plus - робота котла в режимі підвищеної потужності (на 12%) при приготуванні гарячої води.
•Низькі втрати тепла нагрітого бака. Товщина ізоляції 6 см.
•Система рециркуляції (опція). Для досягнення максимального комфорту ГВП.
•Захист від легіонелли (опція).
Консультуємо цілодобово! Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з інформацією за номером 0951541183.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vaillant |
| Страна производитель | Словакия |
| Вес | 128 кг |
| Расход газового топлива | 3.67 куб. м/час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 108 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 32 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип топки | Закрытая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 693 мм |
| Глубина | 1640 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Отопление | |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационный |
- Цена: 195 700 ₴

