DВX 18 NEXT - нова базова версія проточного водонагрівача з електронною системою керування температурою без додаткових налаштувань. Прилад здатний розвинути більшу потужність і забезпечити гарячою водою до 3 точок відбору води одночасно. Електронна система керування автоматично змінює потужність нагріву залежно від швидкості потоку і температури вхідної води, забезпечуючи сталість її температури на виході.
Налаштування бажаної температури вихідної води в діапазоні від 30⁰С до 60⁰C проводиться за допомогою регулювального гвинта, розміщеного під передньою кришкою (заводське встановлення 50⁰C). Спіральний нагрівальний елемент IES стійкий до утворення накипу і повністю придатний для ремонту. Є електронна система захисту від повітряних пробок, перевищення допустимої температури і тиску.
Підвищена чутливість приладу завдяки інноваційній системі контролю протоку - надійна робота вже від 1,5 л/хв.
Приховане/відкрите підключення трубопроводів.
- Компанія виробник - Clage
- Країна виробництва - Німеччина
- Тип водонагрівача - Проточний
- Підведення води / Монтаж приладу - Прихований/під раковиною/над раковиною
- Тип гідравлічного підключення - Системний (під тиском)
- Спосіб керування температурою - Електронний
- Електрична мережа - 380В-415В, трифазна
- Номінальна сила струму - при U=400B; 26А
- Номінальна потужність при U=400B; 18кВт
- Продуктивність (∆t = 28 °C) - 9.2 л/хв
- Температура вихідної води - від 30 до 60 °C
- Протока води для увімкнення, min - 1.5 л/хв
- Максимальний робочий тиск - 1 МПа
- Діаметр водяних патрубків - 1/2"
- Рекомендований перетин кабелю - 4 мм2
- Клас енергоспоживання - A
- Клас захисту - IP 25
- Висота - 468 мм
- Ширина - 238 мм
- Глибина - 96 мм
- Вага - 4.5 кг
- Гарантія - 2 роки
- Дисплей - немає
- Питомий опір води за 15°С, Ω см ≥ - 1300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP25 |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Об'єм ємності для води | 0.2 л |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Продуктивність | 9.2 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 468 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Ні |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
- Ціна: 16 608 ₴



