Компактний проточний водонагрівач середньої потужності для одночасного забезпечення гарячою водою душової кабіни, кухонної мийки та/або рукомийника - у новому фантастичному дизайні!
Встановлена температура підтримується електронною системою - споживана потужність автоматично регулюється залежно від температури вхідної та вихідної води і величини протоку.
Інформативна сенсорна панель з LED-дисплеєм для встановлення температури від 20°С до 60°С з точністю 1°С, а в діапазоні від 35°С до 43°С - з точністю 0,5°С. На дисплеї відображаються температура вхідної та вихідної води, споживана потужність, величина протоку тощо.
Наявність у приладі системи MULTIPLE POWER SYSTEM (MPS) для вибору одного з двох значень максимальної потужності - 6,6кВт або 8,8кВт. Немає потреби в обслуговуванні - нагрівальний елемент IES стійкий до утворення накипу.
Можливість дистанційного керування через Bluetooth за допомогою ПДУ FXS3(C) або планшета/смартфона (iOS9/Android-OS 4,4).
- Компанія виробник - Clage
- Країна виробництва - Німеччина
- Тип водонагрівача - Проточний
- Підведення води / Монтаж приладу - Нижній / Над раковиною
- Тип гідравлічного підключення - Системний (під тиском)
- Спосіб керування температурою - Електронне
- Електрична мережа - 220В-240В, однофазна
- Номінальна сила струму - при U=230B; 29A / 38A
- Номінальна потужність - при U=230B; 6,6кВт / 8.8кВт
- Продуктивність (∆t = 28 °C) - від 3.4 до 4.5 л/хв
- Температура вихідної води - від 20 до 55 °C
- Протока води для ввімкнення, min - 2 л/хв
- Максимальний робочий тиск - 1 МПа
- Діаметр водяних патрубків - 1/2"
- Рекомендований перетин кабелю - 4 мм2
- Клас енергоспоживання - A
- Клас захисту - IP 25
- Висота - 294 мм
- Ширина - 177 мм
- Глибина - 108 мм
- Вага - 2.7 кг
- Гарантія - 2 роки
- Дисплей - LCD
- Можливість дистанційного керування (пульт не входить до комплекту) - є
- Питомий опір води при 15°С, Ω см ≥ - 1100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CLAGE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 55 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 0.2 л |
| Потужність номінальна | 8.8 кВт |
| Продуктивність | 4.5 літр/хв |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 4 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 294 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
- Ціна: 15 459 ₴




